Корпусні меблі «Doros» оптом від виробника

Наша продукція має ряд переваг, головними з яких є незмінно висока якість та доступність. Це гарантує комерційний успіх для вашого бізнесу. Понад 1000 позицій у постійній наявності на складі в Україні.

Випуск серій на замовлення

Пропонуємо контрактне виробництво ваших моделей та розмірів

Надійна доставка

Всі шафи упаковані в тришаровий гофрокартон

Представницька лояльність

Надаємо тестові зразки

Швидка обробка замовлень

Строки виробництва від трьох до десяти днів

Простий старт

Мінімальна партія від 100 шаф

Гнучкий підхід до продажу

Умови поставки: EXW, FCA, CPT, DAT, DAP, FAS

Для Юридичних осіб

Можливий безготівковий розрахунок

Різноманітність матеріалу
та фурнітури


Шафи-купе, столи, вітальні, комоди, меблі для спалень та віталень, офісні меблі. Орієнтуючись на різні смакові уподобання, ми передбачили різний матеріал виготовлення та кольорову гаму. Стильні та функціональні розсувні системи, різні варіанти висоти, глибини та ширини шаф, полиці та ящики на вибір, карнизи з підсвічуванням та без, фасади звичайні, засклені, з малюнком на склі. Екологічно чиста сировина та якісна фурнітура.

Запрошуємо до співробітництва


Основна модель роботи, на яку орієнтована компанія «Doros» - це модель «B2B», що забезпечує продаж продукції іншим компаніям. На сьогоднішній день виробничі потужності дозволяють нам співпрацювати з найбільшими гіпермаркетами та меблевими мережами України. Наші основні партнери реалізації: Епіцентр, Нова Лінія, Shkafmann. Основні партнери із закупівель: Hettich, Swisspan, Kronospan, Krono Ukraine Swiss Krono Group, ДАСК. Ми відкриті до нових пропозицій та роботи з постачальниками та реалізаторами.

Створення вашого
інтер'єру


Професійні дизайнери знають, що успішне дизайнерське рішення залежить від уміння відчути психологію клієнта та втілити його індивідуальність у площині житла. І важливою частиною цього втілення є меблі. Асортимент онлайн-конструктор (ви можете знайти його на сайті) меблів «Doros» дає можливість підібрати гарнітури під будь-яке дизайнерське рішення, комбінувати їх елементи, створюючи нові конфігурації, продумувати стилістичні схеми та підбирати колір. Команда «Doros»: прагнення до зростання Умовою будь-якої командної роботи є залучення всіх її учасників.

Команда «Doros»:
прагнення до зростання


Запорука конкурентоспроможності та високої якості продукції «Doros» – наш трудовий колектив. Професіонали, віддані своїй справі, не просто забезпечують методичне виконання робіт, а вдихають життя у продукти, які виготовляють. Нашому вдосконаленню сприяє визнання у нашого покупця та передові позиції, які «Doros» утримує багато років.

BUY NOW
Українська